Wybrane oferty

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nie musisz się martwić szukaniem informacji, czy bieganiem za dokumentami. Możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami, a w tym czasie My będziemy działać na Twoją korzyść: zaoferujemy nieruchomość, zaprezentujemy ją, zweryfikujemy stan prawny/fizyczny oraz uzyskamy potrzebne dokumenty.

Wbrew pozorom, oszczędzasz. Szczególnie w przypadkach, kiedy pojawiają się nieprzewidziane sytuacje, które mogą Cię narazić na straty finansowe. Dzięki naszemu doświadczeniu lwią ich część jesteśmy w stanie wyeliminować, zanim się pojawią. I oszczędzić Twoje pieniądze.

Sprawdzamy stan prawny oraz fizyczny nieruchomości. Dzięki temu wiesz, co kupujesz. Jeśli sprzedajesz – masz świadomość, że osoba kupująca jest zweryfikowana, a Twoja nieruchomość sprawdzona i zabezpieczona przed oszustwami.

Nie owijamy w bawełnę. Wykładamy na tacy wszystkie za i przeciw. Niczego nie ukrywamy. Pokazujemy Ci, co możesz zyskać, a co nie jest najlepsze. Doradzamy, jak zoptymalizować sprzedaż, by była skuteczna.
Ostateczna decyzja pozostaje w Twoich rękach.

Dla nas nie istnieje słowo „szablon”. Każdy klient, i również TY, i nieruchomość, którą się zajmujemy, to inna historia, inne okoliczności. Dlatego nasza współpraca uzależniona jest od TWOICH potrzeb i okoliczności, a nie od listy do wypełnienia w naszych kajecikach.

 

Nasz zespół ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Jesteśmy na bieżąco z zagadnieniami prawnymi oraz ekonomicznymi. Mamy już ponad 10 lat doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości. Porządnie przygotowani zajmiemy się obsługą nawet bardzo skomplikowanej sprawy.
Nie będziemy marnować Twojego cennego czasu.

Kluczem jest rozmowa. Jeśli potrzebujesz konkretnej formy reklamy, to ją otrzymujesz. Nie mamy zamiaru wciskać Ci wszystkiego wokół w pakiecie, „bo się przyda”.
Usługi, które otrzymasz, będą wynikały z tego, co chcesz osiągnąć.

Współpracując z nami, masz dostęp do danych dotyczących Twojej nieruchomości. Wiesz, jakie jest nią zainteresowanie, gdzie jest reklamowana. Na bieżąco możesz kontrolować postępy w procesie sprzedaży.