Rekomendacje zespołu

Gorąco polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Belweder. Pełen profesjonalizm, bezproblemowy kontakt z panią Eweliną, pomoc w każdej sytuacji. Wsparcie na każdym etapie, nawet po zakończonej transakcji. Współpraca z Biurem zdecydowanie ułatwiła proces kupna mieszkania. Jeszcze raz serdecznie polecam!

Karolina S. — poszukiwanie mieszkania w centrum Krakowa
czas trwania transakcji: 2 tygodnieW biurze nieruchomości Belweder jakość oferowanych usług jest na wysokim poziomie. Pośrednicy, którzy zajęli się moim mieszkaniem sprawnie i fachowo przygotowali ofertę. Zakochałam się w zdjęciach, które przygotowało biuro! Na każdym etapie sprzedaży uzyskiwałam pomoc — byłam informowana o wszystkim, wszystko było dla mnie zrozumiałe. 
Dziękując za pomoc w sprzedaży mieszkania szczerze polecam skorzystanie z oferty Biura Belweder Nieruchomości

Magdalena Such-Kołodziej — sprzedaż mieszkania w centrum Krakowa
czas trwania transakcji: 4 tygodnie
Profesjonalne podejście, miła współpraca i opieka nad klientem. Polecamy!

M, K, T. Ciesielka
- wynajem pokoju, obsługa najmu
współpraca na przestrzeni lat 2019-2021


Z całym przekonaniem polecam! Współpraca przebiegła sprawnie, bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze. 
Co więcej, nie została zakończona z chwilą kupna, ale dostałam wsparcie we wszystkich załatwieniach formalnych.
Naprawdę wszystko świetnie przygotowane, a sprawa była niełatwa. Dziękuję bardzo!

Elżbieta P. - poszukiwanie nieruchomości do kupna
czas realizacji transakcji: 2 tygodnie


Ewelina was amazing!! She took care of all the issues with selling my place in Poland while I was in US.
She even cleaned up the place and got rid of old furniture in my behalf!!

Very communicative and looking for my best interest! Very recommended!

Dagmara R. - sprzedaż mieszkania i regulacja stanu prawnego
czas trwania transakcji: 3 miesiąceJeśli szukasz osoby, która szybko i rzetelnie załatwi Twoje sprawy, to dobrze trafiłeś.

Miałam okazję korzystać z usług Pani Eweliny i byłam pod wrażeniem tempa jej pracy oraz łatwości, z jaką organizuje spotkania i potrzebne dokumenty.

Dobrze zna prawne kruczki i świetnie radzi sobie z przeszkodami, które pojawiają się w trakcie załatwiania formalności. Praktyczne podejście i pełen profesjonalizm — mogę polecić z czystym sercem!

Monika J. - pomoc w regulacji spraw spadkowych, sprzedaż działki

czas trwania obu transakcji: 3 miesiące 
 

Na firmę Belweder Nieruchomości trafiliśmy po dość długich poszukiwaniach rzetelnego biura pośrednictwa. Wcześniejsze doświadczenia nie napawały optymizmem. Jednak już po pierwszej rozmowie wiedzieliśmy, że nawiążemy współpracę!

Grzegorz i Ewelina prezentują najwyższe standardy w branży — zarówno pod kątem wiedzy, jak i również etycznym. Można było na nich liczyć właściwie o każdej porze, odpowiadali na najbardziej szczegółowe pytania, kompleksowo zajęli się umawianiem spotkań, dbałością o wymagane dokumenty itd. Cały proces sprzedaży i kupna nieruchomości zrealizowaliśmy w zaskakującym tempie trzech miesięcy.

Dodatkowym wyzwaniem był fakt, że wszystko odbywało się w towarzystwie niemowlaka, w związku z czym wszelkie spotkania z potencjalnymi klientami naszej nieruchomości oraz te dotyczące kwestii formalnych, musiały być dopasowane do rytmu Małego Człowieka — Grzegorz i Ewelina zadbali o nasz komfort również w tym aspekcie.

Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z nimi!

Monika i Marcin R. - sprzedaż i poszukiwanie mieszkania
czas trwania obu transakcji: 3 miesiące

Z przyjemnością mogę polecić biuro nieruchomości Belweder. Zarówno jeśli chodzi o profesjonalną obsługę, znajomość praktycznych zagadnień jak i przyjazne podejście.

Byłam mile zaskoczona poziomem zaangażowania firmy — ze strony Pani Eweliny otrzymałam mnóstwo wskazówek dotyczących koniecznych do dopełnienia formalności — włącznie z numerami telefonicznymi czy adresami, na które należy dzwonić! Pan Grzegorz był za to kopalnią wiedzy związanej z samym mieszkaniem i dzielił się wskazówkami dotyczącymi remontów.

Dzięki fantastycznej obsłudze biura, cała procedura kupna mieszkania przebiegła szybko i bez niespodzianek.

Serdecznie polecam!


Katarzyna Z. - poszukiwanie swojego pierwszego mieszkania
czas trwania transakcji: 3 tygodnie

 

Na pierwszy rzut oka pan Grzegorz i pani Ewelina wydają się niepozorni, ale nic bardziej mylnego — macie Państwo do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami!

Dzięki firmie Belweder Nieruchomości sprzedałam swoje niechciane mieszkanie i kupiłam nowe! Ich rzetelne podejście do tematu, wiedza oraz umiejętności pozwoliły mi na szybkie wykonanie wszystkich czynności. Spałam spokojnie, wiedząc, że mogę im zaufać, i że wszystko będzie w porządku. I było i jest, mimo tych nieprzyjemnych czasów!

Jestem pozytywnie zaskoczona i będę tę firmę polecać każdemu, kto szuka albo chce sprzedać mieszkanie!!! Dziękuję :)


Magdalena J. - sprzedaż i poszukiwanie mieszkania
czas trwania obu transakcji: 3 miesiące
Z Grzegorzem Maciejowskim, właścicielem Belweder Nieruchomości sprzedawałam już drugie mieszkanie. Teraz zespół Belwedera sprzedawał moje mieszkanie w Zabawie latem 2020 roku. Pamiętając świetną obsługę przy wcześniejszej sprzedaży, z pełnym zaufaniem zdecydowałam się na to biuro. I nie zawiodłam się.


Całość transakcji przebiegła szybko i sprawnie. Z pełnym profesjonalizmem, cierpliwością i radością podjęli działania związane ze sprzedażą. Nie musiałam zajmować się niczym – wszystkie etapy sprzedaży przejęło na siebie biuro.

Byliśmy w stałym kontakcie. Przez cały czas byłam informowana na bieżąco o prezentacjach, współpracach z kolegami pośrednikami i ofertach kupujących. Dzięki sprawnemu działaniu zespołu Belweder, mimo nieciekawych czasów na czas załatwiliśmy wszystkie formalności.

Polecam Belweder Nieruchomości wszystkim, którzy chcą pracować konkretnie, sprawnie i przede wszystkim – skutecznie.


Anna W. - sprzedaż mieszkania
czas trwania transakcji: 1,5 miesiąca 
When one month ago, we arrived to Krakow, we started to look for apartments and houses to rent and quickly we realized it was not going
to be an easy task...

We searched trough web pages, spoke to collegues and also visited some Real Estate Agencies, but still nothing concretely manifest...

Then suddenly and luckily, we met with Ewelina, she quickly understood our situation and need and assure us that she was going to find something suitable for our family.

Just a couple of days passed and she took us to visit a nice house just outside Krakow, with the conditions we were looking for.

Ewelina proofed to be very effective, very professional and definately a trustful person to deal with.
As in the next future we will search for a house to buy, since we know her, we feel quiet relax and confident now!!

Thank you !!!

Ines i Paolo L. - poszukiwanie mieszkania na wynajem
czas realizacji transakcji: 3 dniI want really thank Belweder Nieruchomości team for the great job for having found a wonderful flat for rent to me, and helping with finding the best insurance.

You were always there to answer the call and many times the voice of reason. Your marketing strategies were top notch. You also jumped through hoops to find me a new person for renting my room in the last flat during my transition period and worked through a difficult negotiation on the last my room we finally purchased.

It was a tough year, but you stuck by me to the end. I would highly recommend you to anyone selling or purchasing a home. Thanks again for all your efforts.


Antonio di B. - wynajem mieszkania oraz obsługa ubezpieczeń
czas trwania transakcji: 1 tydzień