Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

W naszej firmie ubezpieczeniami zajmuje się Grzegorz Maciejowski

g.maciejowski@belwedernieruchomosci.pl
tel. 603 835 939


Dobranie właściwego ubezpieczenia nie jest sprawą prostą. Z rozmów z klientami wynika, że „wszystkie polisy są takie same, tylko opłata inna”. Niestety tak nie jest. Odgórnie narzucane są tylko zasady ubezpieczeń obowiązkowych. Wszelkie ubezpieczenia dobrowolne są regulowane indywidualnie przez towarzystwa ubezpieczeniowe, a różnice w zakresie mogą być zasadnicze. Przede wszystkim staramy się dobrać zakres ubezpieczenia w taki sposób, aby polisa spełniała potrzeby i oczekiwania klientów.

W ramach naszych usług oferujemy ubezpieczenia majątkowe zarówno dla osób fizycznych jak i firm.
Przede wszystkim specjalizujemy się w ubezpieczeniach mieszkań i domów, ale także w ubezpieczeniach wspólnot mieszkaniowych oraz ubezpieczeniach rolnych. Proponujemy także ubezpieczenia dla najemców nieruchomości zarówno w zakresie ubezpieczenia majątku jak i ubezpieczenia od Odpowiedzialności Cywilnej.

Nie są nam także obce zagadnienia związane z ubezpieczeniem samochodów, ubezpieczeń turystycznych, wszelkich ubezpieczeń od Odpowiedzialności Cywilnej (prywatnej jak i zawodowej), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.
W razie potrzeby przygotujemy także ofertę na ubezpieczenie na życie.