Współpraca się opłaca

Współpraca się opłaca – jest to hasło, które coraz częściej przyświeca profesjonalistom na rynku nieruchomości.
Buduje ona zaufanie zarówno między nami pośrednikami, jak i klientów do nas.

W Belweder Nieruchomości współpracujemy. Uważamy, że współpracować należy. Dzięki współpracy nasz klient, który nam ufa i liczy na nas, jest zadowolony.
Nie uznajemy kolegów po fachu jako naszych konkurentów. Współpracując razem jesteśmy w stanie zyskać dużo więcej, nawet jeśli nie pracujemy dla jednej firmy :)

Pośrednicy współpracują w ramach grup pośredników, czy systemu MLS. W miejscach tych spotykają się pośrednicy, pracujący z ofertami i zleceniami na wyłączność. 

       


Współpraca klienta z pośrednikiem w charakterze wyłączności jest perfekcyjnym rozwiązaniem, zarówno dla klienta sprzedającego czy wynajmującego mieszkanie, jak i dla tych, którzy poszukują nieruchomości.

Oferta dla wyłączności daje pośrednikowi (i również klientowi) wiele korzyści i otwiera nowe drogi, między innymi do współpracy. Zamiast poszukiwać informacji o nieruchomości w Internecie, gdzie pojawia się wiele sprzecznych informacji, kontaktujemy się z pośrednikiem — ekspertem w zakresie danej oferty. Zamiast jednego pośrednika, nad tą samą ofertą pracuje 30-40 biur będących w systemie. Niejednokrotnie mieszkanie nie jest oferowane na portalach — pośrednicy poszukujący nieruchomości przekazują ofertę swoim klientom, a mieszkanie sprzedaje się bardzo szybko. 

Jak szybko? To można zobaczyć np. tu:

      

Mamy wiedzę, kontakty, możliwości, czas, i znamy miasto jak własną kieszeń. Komu lepszemu mógłbyś powierzyć poszukiwanie idealnej nieruchomości?

Więcej o współpracy można przeczytać na blogu Belweder Nieruchomości


Opinie innych pośredników:

Zdecydowanie polecam współpracę z Eweliną! Szybko, konkretnie i skutecznie! :)
Dominika Dąbrowska — Twój Agent Nieruchomości 

Bardzo dobra współpraca. Polecam
Monika Bartosik-Głowińska, MBDG Nieruchomości

Serdecznie dziękuję za profesjonalną współpracę. Pan Grzegorz jest osobą kompetentną, profesjonalną i bardzo pomocną, a ponadto posiada ogromną wiedzę! Zdecydowanie polecam!
Jolanta Jędrzejek, ProHouse


Biura współpracujące

Stosujemy: