O firmie

Firma Belweder powstała w 2009 roku. Stworzył ją Grzegorz Maciejowski, chcący działać w nieruchomościach po swojemu. Ewelina Wacławik dołączyła 10 lat później.

Razem tworzą zespół, który zajmuje się pośrednictwem w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Czasem działają oldschoolowo, czasem zgodnie z najnowszymi trendami, wykorzystując nowoczesne technologie i nieszablonowe rozwiązania.


Podstawą i priorytetem dla nas było i jest:

-indywidualna obsługa klienta,
-doradztwo na najwyższym poziomie,
-przejrzystość działań.
 
Każda nieruchomość jest przecież inna, ma inną historię. Dlatego nie można do żadnego przypadku podchodzić schematycznie. 

Jesteśmy biurem, które podejmuje współpracę z innymi biurami pośrednictwa. Naszych kolegów traktujemy nie jak konkurencję, ale jako partnerów w biznesie. Ponadto współpracujemy z najlepszymi kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami, bankami, doradcami kredytowymi.

Proces sprzedaży/wynajmu dostosowujemy do stanu nieruchomości jak również do potrzeb i możliwości Właścicieli.
Posiadamy odpowiednią wiedzę, by fachowo przeprowadzić Państwa przez proces sprzedaży/kupna/najmu, a nasz cały zespół regularnie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Biuro należy do Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Stowarzyszenia Mieszkanicznik, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dzięki temu gwarantujemy działalność zgodną z przyjętymi standardami obowiązującymi w tej branży. Nasze biuro należy również do systemu MLS — systemu wymiany ofert, co pozwala nam na pełniejszą pracę z klientem.


Jeśli chcesz nawiązać współpracę? Nie jesteś jeszcze pewny? Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń i umów się na spotkanie! Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Należymy do: